INFORMACJE OGÓLNE: Taśmy aluminiowe używane są przy pracach instalacyjnych i izolacyjnych w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Używane m. in. jako izolator rur z parą wodną, do uszczelniania kanałów przepływowych, jako izolacja w systemach grzewczych. Taśmy mają dobrą przyczepność, która pozwala na używanie ich w trudnych warunkach (niska temperatura; wilgotność). Posiadają dobrą wytrzymałość na przecieranie i starzenie.

Taśma aluminiowa 5600HT 360°C

foto tape

OPIS:

Przeznaczona w pracach instalacyjnych i izolacyjnych w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Używana m. in. jako izolator rur z parą wodną, do uszczelniania kanałów przepływowych, jako izolacja w systemach grzewczych. Taśma ma dobrą przyczepność, która pozwala na używanie jej w trudnych warunkach (niska temperatura; wilgotność). Temperatura pracy ciągłej 200C, chwilowej 350C. Posiada dobrą wytrzymałość na przecieranie i starzenie.
index szer. [mm] dł. [m] pakowanie
010 048 48 25 36
010 049 48 50 36

Taśma aluminiowa zbrojona

foto tape

OPIS:

Wykonana na bazie aluminiowego nośnika wzmocnionego włóknem szklanym, klej zabezpieczony polietylenowym materiałem podkładowym Posiada większą wytrzymałość mechaniczną niż taśma aluminiowa gładka. Przeznaczona do izolacji w miejscach zgięć i rozgałęzień jak również na stykach materiałów i segmentów z wełny szklanej lub mineralnej.
index szer. [mm] dł. [m] pakowanie
010 050 50 45 36

Taśma metalizowana

foto tape

OPIS:

Przeznaczona do uszczelniania i maskowania w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej.
index szer. [mm] dł. [m] pakowanie
010 051 50 50 36